Kamery Milesight LPR

LPR to technologia wykorzystująca optyczne rozpoznawanie znaków na obrazach do odczytywania tablic rejestracyjnych pojazdów. W przypadku firmy Milesight algorytm LPR osadzony jest bezpośrednio w kamerach i umożliwia rozpoznanie tablic na wysokim poziomie, przy prędkościach dochodzących do 120 km/h. Co więcej, kamery LPR Milesight, oprócz automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych, potrafią zidentyfikować więcej cech pojazdu, jak np. markę czy kolor. 

LPR wbudowany w kamery Milesight automatycznie wykrywa i przechwytuje tablice rejestracyjne w czasie rzeczywistym i porównuje z predefiniowaną listą, a następnie podejmuje odpowiednie działania, takie jak np. generowanie ostrzeżenia, gdy tablica rejestracyjna znajdzie się na czarnej liście lub otwarcie szlabanu w przypadku wykrycia numerów pojazdów mających zgodę na wjazd. 

System automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych stosowany jest obecnie w wielu miejscach wymagających kontroli ruchu pojazdów. Kamery LPR Milesight wykorzystując komunikację sieciową w szybki sposób mogą stać się elementem kontroli dostępu, np. systemu PROTEGE. 

Więcej informacji: TUTAJ

Dział CCTV

tel. 42 616 10 91

cctv@miwiurmet.pl

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu

Jubileuszowy 20 SPIN - tam będziemy!

Jubileuszowy 20 SPIN - tam będziemy!

Już we wrześniu (28-29) będziemy uczestniczyć w 20 jubileuszowym SPINie....

Długi weekend czerwcowy

Długi weekend czerwcowy

W dniach 16-19.06 br. nasza firma będzie nieczynna....