Nuuo

Katalog Nuuo

O Platformie CCTV Nuuo

Platforma NUUO to jedno z najciekawszych, profesjonalnych narzędzi do tworzenia złożonych systemów IP video z wieloma miejscami obserwacji i dostępem do zarejestrowanych danych. W ramach systemu istnieje możliwość elastycznego przydziału uprawnień poszczególnym użytkownikom. NUUO w sposób stabilny realizuje wszystkie ważniejsze funkcje związane z obserwacją, rejestracją obrazu i dźwięku oraz transmisją danych w ramach sieci komputerowej. Mocną strona tej platformy są funkcje typu Smart-Guard, związane z analizą obrazu, zarówno w obrazie na żywo, jak i w obrazie zarejestrowanym. Narzędzia te ułatwiają szybką reakcję ochrony oraz skracają czas potrzebny na wyszukiwanie zdarzeń w zapisie. Istnieje możliwość wykrywania 6 zdarzeń alarmowych: detekcja ruchu, pojawienie się obiektu w strefie, zniknięcie obiektu w strefie, zasłonięcie kamery, utrata ostrości, utrata sygnału z kamery. Kolejnym atutem jest dostępność dodatkowego, odpłatnego oprogramowania typu CMS, które może integrować w jeden duży system kilka niezależnych podsystemów opartych na platformie NUUO. W ramach aplikacji istnieje możliwość transmisji obrazu do urządzeń mobilnych (palmtopy, wybrane modele telefonów komórkowych).

Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii, platforma NUUO jest kompleksowym rozwiązaniem do rejestracji kamer. Umożliwia połączenie monitoringu z zewnętrznymi systemami zabezpieczeń tj. Kontrola Dostępu, rozpoznawanie tablic rejestracyjnych (LPR), obsługa urządzeń sprzedaży typu POS. Posiada także integrację z systemem zaawansowanej analizy obrazu wideo, w ramach której dostępne są: wykrycie przekroczenia linii, pojawienie/zniknięcie obiektu, zliczanie osób i/lub pojazdów oraz wiele innych. Monitoring, oparte o rozwiązania NUUO, są zainstalowane w ponad 100 000 miejsc, w 70 krajach, w różnych branżach. Dla platformy NUUO dostępny jest opcjonalny system Centralnego Zarzadzania CMS, który umożliwia zcentralizowanie procesu obserwacji i zarządzania wieloma rozproszonymi systemami NUUO oraz tworzenie centr dozoru w przypadku dużych obiektów.

O firmie

Założona w 2004 roku firma NUUO INC. stała się jednym ze światowych liderów branży systemów monitoringu wizyjnego. NUUO INC. szybko osiągnęła stabilną pozycję na rynku, znana jest z innowacyjności oraz natychmiastowej reakcji na zgłoszenia użytkowników. Dzięki stosowaniu nowoczesnej technologii, system NUUO, jej autorstwa, jest kompleksowym rozwiązaniem do rejestracji kamer. Platforma NUUO umożliwia połączenie systemów monitoringu z zewnętrznymi systemami zabezpieczeń tj. kontrola dostępu, LPR, obsługa systemów sprzedaży POS. Posiada również integrację z systemem zaawansowanej analizy obrazu wideo. Systemy monitoringu oparte o platformę NUUO są zainstalowane w ponad 100 000 instalacji w 70 krajach, w różnych branżach (sprzedaż, edukacja, logistyka, hotelarstwo, medycyna, instytucje rządowe i inne).

Firma MIWI URMET od 2009 roku jest stałym partnerem NUUO, zapewniając na rynku polskim wsparcie dla wszystkich jej produktów. Oprócz tradycyjnej dystrybucji MIWI URMET prowadzi również szkolenia zarówno dla firm instalatorskich jak i projektowych, dzięki czemu instalacje systemu NUUO w Polsce wykonywane są z zachowaniem należytych standardów.

Więcej informacji znajduje się na naszej stronie

 nuuo.miwiurmet.pl

Aktywne filtry

ico-instalator.png

Jesteś instalatorem?

Zarejestruj się i uzyskaj
dostęp do naszej strefy
zamkniętej!

  • dostęp do specjalistycznych artykułów i wideo
  • instrukcje i inne materiały dotyczące produktów
  • formularz do składania zapytań ofertowych
  • newsletter z informacjami o promocjach i nowościach
Zarejestruj się Zobacz szczegóły