Wavestore VMS jest produktem z kraju NATO, pochodzi z Wielkiej Brytanii, dzięki temu z powodzeniem można go wykorzystać dla infrastruktury krytycznej oraz innych obiektów które cenią bezpieczeństwo.

VMS firmy Wavestore jest wbudowany w system operacyjny Linux, który oferuje szereg korzyści w zakresie bezpieczeństwa w porównaniu z odpowiednikami opartymi na systemie Windows. System działa na bazie autorskiej dystrybucji Linux od Wavestore.

W zasadzie można powiedzieć że jest to jeden z najlepszych systemów VMS na świecie pod względem cyber-bezpieczeństwa. Unikalny system plików zapobiega niepowołanemu odczytowi danych nawet jeśli atakujący fizycznie przejmie serwer. Dodatkowo można zwiększyć poziom bezpieczeństwa włączając szyfrowanie do 4096bit.

VMS Wavestore dzięki unikalnym technologiom takim jak autorski system plików LASS zapewnia wyjątkowo szybkie odtwarzanie i wyszukiwanie wideo nawet z wielu kamer jednocześnie. Technologia zarządzania dyskami EcoStore zapewni o 80% mniejsze zużycie energii serwerów.

VMS Wavestore jest wysoce skalowalny, cztery poziomy licencji umożliwiają dopasowanie do małego jak i do korporacyjnego systemu monitoringu.

Wavestore jest otwartym systemem, zapewnia obsługę większości kamer na rynku w tym również modeli ze starszymi kodekami.

Ulotka Wavestore

Poziomy licencji Wavestore

Wavestore 1

Wavestore 2

Aktywne filtry

ico-instalator.png

Jesteś instalatorem?

Zarejestruj się i uzyskaj
dostęp do naszej strefy
zamkniętej!

  • dostęp do specjalistycznych artykułów i wideo
  • instrukcje i inne materiały dotyczące produktów
  • formularz do składania zapytań ofertowych
  • newsletter z informacjami o promocjach i nowościach
Zarejestruj się Zobacz szczegóły