Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy

Aby wziąć udział w rekrutacji wyślij nam swoje CV, w temacie maila wpisując nazwę stanowiska, na które właśnie aplikujesz. Aplikacje przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną na adres mailowy: miwi@miwiurmet.pl. Liczymy na zgłoszenia od kandydatów, którzy aktywnie będą wspierać rozwój naszej firmy. 

Aktualne oferty pracy:

Wszystkie spotkania z kandydatami odbywają się w siedzibie Miwi-Urmet w Łodzi, ul. Pojezierska 90A. 

Prosimy o każdorazowe dołączanie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:  

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MIWI-URMET Sp. z o.o. 91-341 Łódź, ul. Pojezierska 90A, KRS 0000131666 zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę- Administratora, zgodnie z obowiązującymi zasadami RODO, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: miwi@miwiurmet.pl lub telefonicznie: 42 616 21 00. Administratorem Twoich danych osobowych jest MIWI-URMET Sp. z o.o., 91-341 Łódź, ul. Pojezierska 90A, KRS 0000131666, e-mail: miwi@miwiurmet.pl, tel. 42 616 21 00. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem: MIWI-URMET Sp. z o.o. 91-341 Łódź, ul. Pojezierska 90A, e-mail: miwi@miwiurmet.pl, tel. 42 616 21 00.

Kopiuj tekst

Zobacz etapy rekrutacji obowiązujące w naszej firmie:

Etap I

Analiza i selekcja aplikacji

Aplikacje kandydatów są weryfikowane pod kątem zgodności z wymaganiami stanowiska opisanymi  w ogłoszeniu. Kandydaci o poszukiwanym profilu  zawodowym, posiadający wymagane doświadczenie i kwalifikacje przechodzą do etapu II - zapraszani są na rozmowę w sprawie pracy. 

Etap II

Rozmowa kwalifikacyjna

W trakcie spotkania poruszane są kwestie dotyczące wykształcenia, doświadczenia zawodowego, dodatkowych umiejętności oraz planów zawodowych aplikującego. W zależności od działu i stanowiska weryfikowane są również: znajomość języków obcych (najczęściej języka angielskiego), sprawdzane mogą być także zdolności analitycznego myślenia, czy kreatywność. Osoba lub osoby, które pozytywnie przejdą tę fazę zapraszane są do etapu III.

Etap III

Rozmowa rozstrzygająca

Trzecim, a jednocześnie ostatnim etapem jest spotkanie z kandydatem, z którym chcemy nawiązać współpracę. Omawiane są szczegółowe warunki zatrudnienia, termin rozpoczęcia pracy oraz zakres obowiązków. Na tym spotkaniu podejmowana jest finalna, obustronna decyzja o zatrudnieniu. 

ico-instalator.png

Jesteś instalatorem?

Zarejestruj się i uzyskaj
dostęp do naszej strefy
zamkniętej!

  • dostęp do specjalistycznych artykułów i wideo
  • instrukcje i inne materiały dotyczące produktów
  • formularz do składania zapytań ofertowych
  • newsletter z informacjami o promocjach i nowościach
Zarejestruj się Zobacz szczegóły