MIWI-URMET Sp. z o.o.

ul. Pojezierska 90a

91-341 Łódź

SEKRETARIAT:

Telefon: +48 42 616 21 00

Fax: +48 42 616 21 13

Adres e-mail: miwi@miwiurmet.pl

GODZINY OTWARCIA:

Administracja, Sprzedaż, Serwis:

8.30-16.30

Działy Handlowe:

8:00-17:00

Szukasz kontaktu do konkretnego działu?

Agnieszka Stroińska

agnieszka.stroinska@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 15

Katarzyna Jagiełło

katarzyna.jagiello@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 25

Krzysztof Wachowiec

CCTV IP, DVR, Kontrola dostępu, IperVoice

krzysztof.wachowiec@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 27

Włodzimierz Jerzewski

Domofony analogowe audio/video, Analog CCTV, Easy 2Wire, Matibus I ED.

wlodzimierz.jerzewski@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 17

Marek Kośmider

Kierownik Działu

marek.kosmider@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 08

Krzysztof Barkiewicz

Menadżer ds. Kluczowych Klientów i Inwestycji

krzysztof.barkiewicz@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 10 87

Jarosław Jasiński

Menadżer ds. Kluczowych Klientów i Inwestycji

jaroslaw.jasinski@miwiurmet.pl

telefon: + 48 42 616 21 09

Jarosław Duniec

Kierownik Działu

jaroslaw.duniec@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 04

Jerzy Lechelt

Z-ca Kierownika Działu

jerzy.lechelt@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 23

Rafał Adamczyk

Wsparcie techniczne

rafal.adamczyk@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 37

Radosław Majewski

Handlowiec - mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

radoslaw.majewski@miwiurmet.pl

telefon: +48 605 353 482

Marcin Rokita

Handlowiec - lubelskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie

marcin.rokita@miwiurmet.pl

telefon: +48 722 389 532

Mariusz Podolski

Wsparcie techniczne

mariusz.podolski@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 07

Marek Kośmider

Kierownik Działu

marek.kosmider@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 08

Krzysztof Barkiewicz

Menadżer ds. Kluczowych Klientów i Inwestycji

krzysztof.barkiewicz@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 10 87

Jarosław Jasiński

Menadżer ds. Kluczowych Klientów i Inwestycji

jaroslaw.jasinski@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 09

Marek Kośmider

Kierownik Działu

marek.kosmider@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 08

Krzysztof Barkiewicz

Menadżer ds. Kluczowych Klientów i Inwestycji

krzysztof.barkiewicz@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 10 87

Jarosław Jasiński

Menadżer ds. Kluczowych Klientów i Inwestycji

jaroslaw.jasinski@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 09

Marek Kośmider

Kierownik Działu

marek.kosmider@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 08

Krzysztof Barkiewicz

Menadżer ds. Kluczowych Klientów i Inwestycji

krzysztof.barkiewicz@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 10 87

Jarosław Jasiński

Menadżer ds. Kluczowych Klientów i Inwestycji

jaroslaw.jasinski@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 09

Piotr Lodowski

Kierownik Działu

piotr.lodowski@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 10 80 / +48 609 583 087

Paweł Iwański

Doradca Techniczno-Handlowy

pawel.iwanski@miwiurmet.pl

telefon: +48 609 583 086

Mariusz Garbacz

Kierownik Działu

mariusz.garbacz@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 32

Adam Sobczyk

Doradca Techniczno-Handlowy

adam.sobczyk@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 33

Krzysztof Barkiewicz

Menadżer ds. Kluczowych Klientów i Inwestycji

krzysztof.barkiewicz@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 10 87

Roch Szplitt

Matibus SE, Basic, 2Voice

roch.szplitt@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 38

Dagmara Prachowska

Kierownik Działu

dagmara.prachowska@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 34

Marta Stroińska

Specjalista ds. Marketingu

marta.stroinska@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 00

Marcin Kostrzewa

Doradca Techniczno-Handlowy

marcin.kostrzewa@miwiurmet.pl

telefon: +48 42 616 21 31

Kontakt z nami

ico-instalator.png

Jesteś instalatorem?

Zarejestruj się i uzyskaj
dostęp do naszej strefy
zamkniętej!

  • dostęp do specjalistycznych artykułów i wideo
  • instrukcje i inne materiały dotyczące produktów
  • formularz do składania zapytań ofertowych
  • newsletter z informacjami o promocjach i nowościach
Zarejestruj się Zobacz szczegóły