W trosce o profesjonalny rozwój naszych Klientów i budowanie relacji partnerskich zapraszamy serdecznie na bezpłatne szkolenia.

W ramach naszej działalności organizujemy szkolenia produktowe oraz techniczne dla instalatorów i dystrybutorów. Doświadczeni specjaliści prezentują na nich kompleksową ofertę firmy, a także zapoznają ze sposobami konfiguracji, instalacji oraz obsługi serwisowej urządzeń. Na szkoleniach omawiamy możliwe zastosowanie naszych produktów, podpowiadamy jak sprawnie zainstalować nasz sprzęt, a także jak poradzić sobie z sprzętem po przejęciu od innych konserwatorów. 

Szkolenia takie są doskonałą okazją do porozmawiania ze specjalistami, którzy świetnie znają nasz sprzęt i za każdym razem starają się, aby kolejny montaż lub konserwacja naszego sprzętu były jeszcze łatwiejsze i pochłaniające mniej czasu.

Wszystkie organizowane według terminarza szkolenia są bezpłatne. Jeśli zaś szkolenie przygotowywane jest na życzenie klienta do sprawy podchodzimy indywidualnie.

Na specjalne życzenie  organizujemy prezentacje i szkolenia w siedzibie Państwa firmy, dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb (szkolenie dla instalatorów, projektantów czy integratorów). W tym przypadku prosimy o kontakt z działem marketingu.

Szkolenia

Terminarz szkoleń

Terminarz
Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklicznie przez nas organizowanych,
bezpłatnych szkoleniach z zakresu systemów domofonowych oraz systemów CCTV.

IndigoVision by Motorola Solutions - BEZPŁATNY WEBINAR

W dobie rozbudowanych systemów telewizji przemysłowej coraz częściej mierzymy się z oczekiwaniami rynku w zakresie automatyzacji. Możliwości integracji z innymi systemami zabezpieczeń oraz wykorzystanie analiz wideo i sztucznej inteligencji znajduje realne odzwierciedlenie w poprawie skuteczności działania samych systemów jak i osób odpowiedzialnych za ich obsługę. Wzrost funkcjonalności wdrażanych rozwiązań, automatyzacja w zakresie zdefiniowanych alarmów to tylko jedna strona medalu. Pamiętając, że łańcuch jest tak słaby, jak jego najsłabsze ogniwo jakość systemów klasy Enterprise definiują również mechanizmy gwarantujące najwyższy stopień niezawodności i bezpieczeństwa. Rozwój systemu IndigoVision w każdym z tych aspektów jest przykładem, że jest to możliwe!

Termin: 1.07.2021r. (czwartek) godzina 11.00
Zapisy i szczegóły na www.konferencje.miwiurmet.pl 

Miejsce Data Zapisz się
on line 2021-07-01 Zapisz się
ico-instalator.png

Jesteś instalatorem?

Zarejestruj się i uzyskaj
dostęp do naszej strefy
zamkniętej!

  • dostęp do specjalistycznych artykułów i wideo
  • instrukcje i inne materiały dotyczące produktów
  • formularz do składania zapytań ofertowych
  • newsletter z informacjami o promocjach i nowościach
Zarejestruj się Zobacz szczegóły