W trosce o profesjonalny rozwój naszych Klientów i budowanie relacji partnerskich zapraszamy serdecznie na bezpłatne szkolenia.

W ramach naszej działalności organizujemy szkolenia produktowe oraz techniczne dla instalatorów i dystrybutorów. Doświadczeni specjaliści prezentują na nich kompleksową ofertę firmy, a także zapoznają ze sposobami konfiguracji, instalacji oraz obsługi serwisowej urządzeń. Na szkoleniach omawiamy możliwe zastosowanie naszych produktów, podpowiadamy jak sprawnie zainstalować nasz sprzęt, a także jak poradzić sobie z sprzętem po przejęciu od innych konserwatorów. 

Szkolenia takie są doskonałą okazją do porozmawiania ze specjalistami, którzy świetnie znają nasz sprzęt i za każdym razem starają się, aby kolejny montaż lub konserwacja naszego sprzętu były jeszcze łatwiejsze i pochłaniające mniej czasu.

Wszystkie organizowane według terminarza szkolenia są bezpłatne. Jeśli zaś szkolenie przygotowywane jest na życzenie klienta do sprawy podchodzimy indywidualnie.

Na specjalne życzenie  organizujemy prezentacje i szkolenia w siedzibie Państwa firmy, dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb (szkolenie dla instalatorów, projektantów czy integratorów). W tym przypadku prosimy o kontakt z działem marketingu.

Szkolenia

Terminarz szkoleń

Terminarz
Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklicznie przez nas organizowanych,
bezpłatnych szkoleniach z zakresu systemów domofonowych oraz systemów CCTV.

Nowe systemy sygnalizacji pożaru na rynku polskim – Hochiki & NSC w ofercie Miwi Urmet Sp. z o.o.

System Sygnalizacji Pożaru (SSP) jest jednym z najistotniejszych systemów zabezpieczających obiekt. Dzięki niemu możliwe jest skuteczne wykrycie pożaru, zwalczenie zagrożenia, ochrona mienia, a przede wszystkim ocalenie ludzkiego życia. Takim systemem jest, będący w ofercie Miwi Urmet Sp. z o.o., system HOCHIKI & NSC. Zaawansowane centrale sygnalizacji pożaru i sterowania gaszeniem Solution F1 oraz Solution F2, niemieckiego producenta NSC oraz szeroki wachlarz urządzeń stosowanych w systemach sygnalizacji pożaru, oświetlenia awaryjnego, a także profesjonalnej detekcji zalania, a produkowanych przez założoną w Japonii, a obecnie już międzynarodową spółką giełdową HOCHIKI gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo i niezawodność, ale również zgodność z lokalnymi wymaganiami i regulacjami. Skutkuje to wykorzystaniem tychże urządzeń w wielu prestiżowych obiektach w ponad 80 krajach na całym świecie.

O systemie, jego innowacyjności i zaletach opowie Marek Kośmider – Kierownik Działu Systemów Zintegrowanych w Miwi Urmet Sp. z o.o.

Miejsce Data Zapisz się
on-line 2020-08-20 Zapisz się

Cyfrowy System Domofonowy BASIC - szkolenie techniczne

Basic to cyfrowy system domofonowy dedykowany małym i średnim instalacjom domofonowym składającym się z jednego panelu wejściowego oraz maksymalnie 255 unifonów. Posiada bogatą funkcjonalność, jest łatwy w instalacji a jednocześnie niezawodny. To najprostszy system domofonowy będący w ofercie Miwi Urmet.

O systemie, o sposobie jego instalacji oraz urządzeniach z jakich można skorzystać w ramach systemu mówił będzie Pan Jarosław Duniec – Kierownik Działu Systemów Wideo/Domofonowych Miwi Urmet.

Miejsce Data Zapisz się
on-line 2020-08-27 Zapisz się
on-line 2020-10-15 Zapisz się Zapisz się
ico-instalator.png

Jesteś instalatorem?

Zarejestruj się i uzyskaj
dostęp do naszej strefy
zamkniętej!

  • dostęp do specjalistycznych artykułów i wideo
  • instrukcje i inne materiały dotyczące produktów
  • formularz do składania zapytań ofertowych
  • newsletter z informacjami o promocjach i nowościach
Zarejestruj się Zobacz szczegóły