• sklep

Zestaw jednorodzinny z wideomonitorem Miro i panelem Mikra2

Indeks: 1784/771

Zestaw wideodomofonowy 2Voice jednorodzinny Panel MIKRA2 / Wideomonitor MIRO (głośnomówiący)

Cena netto:

2399 zł

Cena brutto:

2 950,77 zł

Ilość sztuk:

Rabaty dla profesjonalistów

Wypełnij formularz

Opis produktu

1784/771 Zestaw wideodomofonowy 2Voice "jednorodzinny" - Panel MIKRA2 / Wideomonitor MIRO (głośnomówiący)

NOWOŚĆ youkisreadylogo

System 2Voice został stworzony z myślą o instalatorach, aby maksymalnie uprościć sposób instalacji. System może być zainstalowany w nowych jak i istniejących budynkach. Dowolność konfiguracji jak i funkcjonalności sprawia, iż zestaw ten nadaje się do zastosowania we wszystkich obiektach bez konieczności ingerencji w istniejącą instalację przewodową (wystarczy wykorzystanie jedynie dwóch przewodów). 2Voice to idealne rozwiązanie dla budynków jedno lub dwurodzinnych oraz dużych osiedli mieszkaniowych. Do budowy podstawowego systemu wystarczą jedynie trzy urządzenia i zaledwie dwa przewody!


System 2Voice posiada w standardzie, połączenie interkomowe pomiędzy urządzeniami odbiorczymi, wbudowany przekaźnik do sterowania np. bramą wjazdową, sterowanie elektrozaczepem i możliwość połączenia wtórnika wywołania np. do sygnalizacji optycznej dla osób słabosłyszących. Łatwy montaż i szybkie programowanie umożliwia wykonanie instalacji systemu 2Voice w krótkim czasie. Szeroki asortyment jak i bogata stylistyka urządzeń pozwolą dopasować panele wejściowe i odbiorniki nie tylko do charakteru budynku, ale także do wystroju wnętrza.

 

Proponujemy Ci również zakup dodatkowego urządzenia do niniejszego zestawu, które w znaczący sposób ułatwi Ci życie. Bramka IP przekierowująca rozmowy na urządzenia mobilne Android/iOS (dzięki darmowej aplikacji CallMe) pozwala na odebranie połączenia w każdej sytuacji i w każdym miejscu na ziemi z dostępem do internetu w urządzeniu mobilnym. Zawsze w ten sposób pozostaje się w kontakcie ze swoim domem/mieszkaniem. Dzięki aplikacji na Smartfon/Tablet można odebrać rozmowę audio/wideo, porozmawiać z osobą znajdująca się przy panelu oraz otworzyć furtkę lub bramę. Wystarczy, że zainstalujesz to dodatkowe urządzenie (brak w zestawie) i już można cieszyć się z komfortowego, praktycznego, bezpiecznego i dającego wiele możliwości rozwiązania:

Zestaw wideodomofonowy 2Voice "jednorodzinny" - Panel MIKRA2 / Wideomonitor MIRO (słuchawkowy). W skład zestawu wchodzą:

-  1 wideomonitor głośnomówiący MIRO w kolorze białym z przyciskiem otwierania elektrozaczepu (furtki) oraz 2 dodatkowymi przyciskami (np. sterowanie brama wjazdową) montowany natynkowo – nr ref. 1750/16 (Yokis Ready)
-  1 panel MIKRA2 z jednym przyciskiem wywołania (z podświetlaną etykietą na np. nazwisko) oraz kamera kolorową montowany natynkowo (do montażu podtynkowego wymagana jest puszka podtynkowa nr. ref. 1723/50 - brak w zestawie) – nr ref. 1784/1
-  1 zasilacz systemowy 2Voice - nr ref. 1083/20A
 

Istnieje możliwość podłączenia w obrębie jednego lokalu/domu dodatkowo do trzech odbiorników takich jak: wideomonitor słuchawkowy MIRO nr ref. 1750/1 lub głośnomówiący MIRO nr ref. 1750/6 lub unifonów słuchawkowych nr ref. 1183/5 (również w układzie mieszanym) przy zastosowaniu dodatkowego dystrybutora nr ref. 1083/55 lub adaptera nr ref. 1750/50 (skontaktuj się ze sprzedawcą celem dobrania odpowiednich komponentów rozszerzających)

Blokowy_1784_671.png

 

• Zestaw posiada możliwość komunikacji z automatyką budynkową YOKIS i sterowanie dwoma jej urządzeniami poprzez wbudowany nadajnik  (zestaw nie zawiera jakichkolwiek urządzeń YOKIS przedstawionych w opisie poniżej).

                                                                                  youkisreadylogo2

YOKIS rewolucjonizuje typowe, stare lub nowe instalacje elektryczne. Nie musisz wymieniać przewodów, kuć ścian, wymieniać łączników i przycisków, zmieniać źródeł światła... a wszystkim sterujemy z poziomu wideomonitora MIRO !

Za pomocą małych, szybkich w instalacji i uruchomieniu modułów, możliwa jest automatyzacja rolet, okien i markiz, zarządzanie oświetleniem, sterowanie wentylatorami, uzbrajanie lub rozbrajanie alarmu, otwieranie bramy automatycznej oraz wiele innych funkcji! Ich integracja pozwala tworzyć spersonalizowane scenariusze i konfiguracje ułatwiając życie domownikom, oszczędzając Twój czas oraz energię elektryczną.

Montaż modułów jest bardzo prosty. Wystarczy podstawowa wiedza i typowe narzędzia (kombinerki, wkrętak). Programowanie systemu nie wymaga żadnych specjalistycznych urządzeń. Wszystkie operacje wykonujemy przez moduły, przyciski oraz piloty.

youkisready

 

Produkty YOKIS dostępne są po adresem:

 

   
 

Dane techniczne

Obciążalność przekaźnika

300mA, 125V Max.

Seria Panelu

Mikra2

Nr ref.

1784/771

Linia stylistyczna wideomonitora

Miro

System

2Voice

Ilość użytkowników

jeden

Ilość przycisków

1

Wymiar

Panel MIKRA2: 100 x 180 x 28 mm (szer. x wys. x gł.); Wideomonitor MIRO: 200 x 175 x 52mm (wys. x szer. x gł.)

Montaż

natynkowy (opcjonalnie podtynkowy)

Napięcie zasilania

230V AC

Pobór prądu

45 - 250mA

Napięcie wtórne

36 - 48V

ico-instalator.png

Jesteś instalatorem?

Zarejestruj się i uzyskaj
dostęp do naszej strefy
zamkniętej!

  • dostęp do specjalistycznych artykułów i wideo
  • instrukcje i inne materiały dotyczące produktów
  • formularz do składania zapytań ofertowych
  • newsletter z informacjami o promocjach i nowościach
Zarejestruj się Zobacz szczegóły