Zestaw jednorodzinny z wideomonitorem Miro i panelem Mikra

Indeks: 1722/671

Wycofany z oferty

1722/671 Zestaw wideodomofonowy 2Voice "jednorodzinny" - Panel MIKRA / Wideomonitor MIRO (głośnomówiący) 

PRODUKT ZASTĄPIONY PRZEZ ZESTAW 1784/771 (kliknij...)

Rabaty dla profesjonalistów

Wypełnij formularz

Opis produktu

1722/671 Zestaw wideodomofonowy 2Voice "jednorodzinny" - Panel MIKRA / Wideomonitor MIRO (głośnomówiący)

PRODUKT ZASTĄPIONY PRZEZ ZESTAW 1784/771 (kliknij...)

System 2Voice został stworzony z myślą o instalatorach, aby maksymalnie uprościć sposób instalacji. System może być zainstalowany w nowych jak i istniejących budynkach. Dowolność konfiguracji jak i funkcjonalności sprawia, iż zestaw ten nadaje się do zastosowania we wszystkich obiektach bez konieczności ingerencji w istniejącą instalację przewodową (wystarczy wykorzystanie jedynie dwóch przewodów). 2Voice to idealne rozwiązanie dla budynków jedno lub dwurodzinnych oraz dużych osiedli mieszkaniowych. Do budowy podstawowego systemu wystarczą jedynie trzy urządzenia i zaledwie dwa przewody!

System 2Voice posiada w standardzie, połączenie interkomowe pomiędzy urządzeniami odbiorczymi, wbudowany przekaźnik do sterowania np. bramą wjazdową, sterowanie elektrozaczepem i możliwość połączenia wtórnika wywołania np. do sygnalizacji optycznej dla osób słabosłyszących. Łatwy montaż i szybkie programowanie umożliwia wykonanie instalacji systemu 2Voice w krótkim czasie. Szeroki asortyment jak i bogata stylistyka urządzeń pozwolą dopasować panele wejściowe i odbiorniki nie tylko do charakteru budynku, ale także do wystroju wnętrza.

 

Proponujemy Ci również zakup dodatkowego urządzenia do niniejszego zestawu, które w znaczący sposób ułatwi Ci życie. Bramka IP przekierowująca rozmowy na urządzenia mobilne Android/iOS (dzięki darmowej aplikacji CallMe) pozwala na odebranie połączenia w każdej sytuacji i w każdym miejscu na ziemi z dostępem do internetu w urządzeniu mobilnym. Zawsze w ten sposób pozostaje się w kontakcie ze swoim domem/mieszkaniem. Dzięki aplikacji na Smartfon/Tablet można odebrać rozmowę audio/wideo, porozmawiać z osobą znajdująca się przy panelu oraz otworzyć furtkę lub bramę. Wystarczy, że zainstalujesz to dodatkowe urządzenie (brak w zestawie) i już można cieszyć się z komfortowego, praktycznego, bezpiecznego i dającego wiele możliwości rozwiązania:

Zestaw wideodomofonowy 2Voice "jednorodzinny" - Panel MIKRA / Wideomonitor MIRO (głośnomówiący).

W skład zestawu wchodzą:

  • 1 wideomonitor głośnomówiący MIRO w kolorze białym z przyciskiem otwierania elektrozaczepu (furtki) oraz 3 dodatkowymi przyciskami (np. sterowanie brama wjazdową) montowany natynkowo – nr ref. 1750/6.
  • 1 panel MIKRA z jednym przyciskiem wywołania (z podświetlaną etykietą na np. nazwisko) oraz kamera kolorową montowany natynkowo (do montażu podtynkowego wymagana jest puszka podtynkowa nr. ref. 1122/60 - brak w zestawie) – nr ref. 1783/1.
  • 1 zasilacz systemowy 2Voice - nr ref. 1083/20A.

Istnieje możliwość podłączenia w obrębie jednego lokalu/domu dodatkowo do trzech odbiorników takich jak: wideomonitor słuchawkowy MIRO nr ref. 1750/1 lub głośnomówiący MIRO nr ref. 1750/6 lub unifonów słuchawkowych nr ref. 1183/5 (również w układzie mieszanym) przy zastosowaniu dodatkowego dystrybutora nr ref. 1083/55 lub adaptera nr ref. 1750/50 (skontaktuj się ze sprzedawcą celem dobrania odpowiednich komponentów rozszerzających).

Blokowy 1722 671

Dane techniczne

Obciążalność przekaźnika

300mA, 125V Max.

Seria Panelu

Mikra

Linia stylistyczna wideomonitora

Miro

System

2Voice

Ilość użytkowników

jeden

Ilość przycisków

1

Wymiar

Panel MIKRA: 99 x 185 x 22 mm (szer. x wys. x gł.); Wideomonitor MIRO: 129 x 160 x 23mm (wys. x szer. x gł.)

Montaż

natynkowy (opcjonalnie podtynkowy)

Napięcie zasilania

230V AC

Pobór prądu

45 - 250mA

Napięcie wtórne

36 - 48V

ico-instalator.png

Jesteś instalatorem?

Zarejestruj się i uzyskaj
dostęp do naszej strefy
zamkniętej!

  • dostęp do specjalistycznych artykułów i wideo
  • instrukcje i inne materiały dotyczące produktów
  • formularz do składania zapytań ofertowych
  • newsletter z informacjami o promocjach i nowościach
Zarejestruj się Zobacz szczegóły