Zestaw dwurodzinny z dwoma wideomonitorami Miro i panelem Mikra

Indeks: 1722/662

Wycofany z oferty

1722/662 Zestaw wideodomofonowy 2Voice "dwurodzinny" - Panel MIKRA / Wideomonitory MIRO (słuchawkowe) 
PRODUKT ZASTĄPIONY PRZEZ ZESTAW 1784/762 (kliknij...)

Rabaty dla profesjonalistów

Wypełnij formularz

Opis produktu

1722/662 Zestaw wideodomofonowy 2Voice "dwurodzinny" - Panel MIKRA / Wideomonitory MIRO (słuchawkowe)

 PRODUKT ZASTĄPIONY PRZEZ ZESTAW 1784/762 (kliknij...)

System 2Voice został stworzony z myślą o instalatorach, aby maksymalnie uprościć sposób instalacji. System może być zainstalowany w nowych jak i istniejących budynkach. Dowolność konfiguracji jak i funkcjonalności sprawia, iż zestaw ten nadaje się do zastosowania we wszystkich obiektach bez konieczności ingerencji w istniejącą instalację przewodową (wystarczy wykorzystanie jedynie dwóch przewodów). 2Voice to idealne rozwiązanie dla budynków jedno lub dwurodzinnych oraz dużych osiedli mieszkaniowych. Do budowy podstawowego systemu wystarczą jedynie trzy urządzenia i zaledwie dwa przewody!

System 2Voice posiada w standardzie, połączenie interkomowe pomiędzy urządzeniami odbiorczymi, wbudowany przekaźnik do sterowania np. bramą wjazdową, sterowanie elektrozaczepem i możliwość połączenia wtórnika wywołania np. do sygnalizacji optycznej dla osób słabosłyszących. Łatwy montaż i szybkie programowanie umożliwia wykonanie instalacji systemu 2Voice w krótkim czasie. Szeroki asortyment jak i bogata stylistyka urządzeń pozwolą dopasować panele wejściowe i odbiorniki nie tylko do charakteru budynku, ale także do wystroju wnętrza.

 

Proponujemy Ci również zakup dodatkowego urządzenia do niniejszego zestawu, które w znaczący sposób ułatwi Ci życie. Bramka IP przekierowująca rozmowy na urządzenia mobilne Android/iOS (dzięki darmowej aplikacji CallMe) pozwala na odebranie połączenia w każdej sytuacji i w każdym miejscu na ziemi z dostępem do internetu w urządzeniu mobilnym. Zawsze w ten sposób pozostaje się w kontakcie ze swoim domem/mieszkaniem. Dzięki aplikacji na Smartfon/Tablet można odebrać rozmowę audio/wideo, porozmawiać z osobą znajdująca się przy panelu oraz otworzyć furtkę lub bramę. Wystarczy, że zainstalujesz to dodatkowe urządzenie (brak w zestawie) i już można cieszyć się z komfortowego, praktycznego, bezpiecznego i dającego wiele możliwości rozwiązania:

Zestaw wideodomofonowy 2Voice "dwurodzinny" - Panel MIKRA / Wideomonitory MIRO (słuchawkowe).

W skład zestawu wchodzą:

  • 2 wideomonitory słuchawkowe MIRO w kolorze białym z przyciskiem otwierania elektrozaczepu (furtki) oraz 3 dodatkowymi przyciskami (np. sterowanie brama wjazdową) montowany natynkowo – nr ref. 1750/1.
  • 1 panel MIKRA z dwoma przyciskami wywołania (z podświetlaną etykietą na np. nazwiska) oraz kamera kolorową montowany natynkowo (do montażu podtynkowego wymagana jest puszka podtynkowa nr. ref. 1122/60 - brak w zestawie) – nr ref. 1783/1.
  • 1 dystrybutor systemowy 2Voice - nr ref. 1083/55.
  • 1 zasilacz systemowy 2Voice - nr ref. 1083/20A.

Istnieje możliwość podłączenia w obrębie jednego lokalu/domu dodatkowo do trzech odbiorników takich jak: wideomonitor słuchawkowy MIRO nr ref. 1750/1 lub głośnomówiący MIRO nr ref. 1750/6 lub unifonów słuchawkowych nr ref. 1183/5 (również w układzie mieszanym) przy zastosowaniu dodatkowego dystrybutora nr ref. 1083/55 lub adaptera nr ref. 1750/50 (skontaktuj się ze sprzedawcą celem dobrania odpowiednich komponentów rozszerzających).

Blokowy 1722 662

Dane techniczne

Obciążalność przekaźnika

300mA, 125V Max.

Seria Panelu

Mikra

Nr ref.

1722/662

Linia stylistyczna wideomonitora

Miro

System

2Voice

Ilość użytkowników

dwóch

Ilość przycisków

2

Wymiar

Panel MIKRA: 99 x 185 x 22 mm (szer. x wys. x gł.); Wideomonitor MIRO: 200 x 175 x 52mm (wys. x szer. x gł.)

Montaż

natynkowy (opcjonalnie podtynkowy)

Napięcie zasilania

230V AC

Pobór prądu

45 - 250mA

Napięcie wtórne

36 - 48V

ico-instalator.png

Jesteś instalatorem?

Zarejestruj się i uzyskaj
dostęp do naszej strefy
zamkniętej!

  • dostęp do specjalistycznych artykułów i wideo
  • instrukcje i inne materiały dotyczące produktów
  • formularz do składania zapytań ofertowych
  • newsletter z informacjami o promocjach i nowościach
Zarejestruj się Zobacz szczegóły