W trosce o profesjonalny rozwój naszych klientów i budowanie relacji partnerskich zapraszamy serdecznie na bezpłatne szkolenie w zakresie naszych nowych produktów.

 

W ramach naszej działalności organizujemy szkolenia produktowe oraz techniczne dla instalatorów i dystrybutorów. Doświadczeni specjaliści prezentują na nich kompleksową ofertę firmy, a także zapoznają ze sposobami konfiguracji, instalacji oraz obsługi serwisowej urządzeń.  Na szkoleniach omawiamy możliwe zastosowanie naszych produktów, podpowiadamy jak sprawnie zainstalować nasz sprzęt, a także jak poradzić sobie z sprzętem po przejęciu od innych konserwatorów. Szkolenia takie są doskonałą okazją do porozmawiania z specjalistami, który znają nasz sprzęt "na wylot" i za każdym razem starają się, aby kolejny montaż lub konserwacja naszego sprzętu były jeszcze łatwiejsze i pochłaniające mniej czasu.

Wszystkie organizowane według terminarza szkolenia przeprowadzane są bezpłatnie, w całej Polsce. Jeśli zaś szkolenie przygotowywane jest na życzenie klienta do sprawy podchodzimy indywidualnie.

Na specjalne życzenie  organizujemy także prezentacje i szkolenia w siedzibie Państwa firmy, dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb (szkolenie dla instalatorów, projektantów czy integratorów). W tym przypadku prosimy o kontakt z działem marketingu.