kamery-ip-system-urmet-cloud

URMET CLOUD to nowa rodzina kamer WiFi do pracy w chmurze, które wysyłają na smartfon powiadomienia o alarmie, obraz na żywo oraz obraz nagrany.

 

Urmet

URMET to rodzina kamer IP oraz w pełni z nimi kompatybilnych rejestratorów  firmy URMET. 

kamery-ip-rodzina-hd-pro

Seria HD-PRO to wysoka jakość systemów IP video z możliwością integracji ze wszystkimi platformami i rejestratorami MIWI URMET Sp. z o.o.

Milesight_black

N O W O Ś Ć !!!
Milesight to najnowsza linia produktowa kamer przemysłowych IP w ofercie Miwi Urmet. 

kamery-ip-rodzina-sl

Seria Smart-Line to rodzina kamer IP charakteryzująca się przede wszystkim bardzo dobrą jakością obrazu dzięki wysokiej rozdzielczości przetworników. Dostępne są rozdzielczości 4Mpx lub 3Mpx.

kamery-ip-rodzina-gl-hd1

Kamery GL-HD charakteryzują się bardzo dobrą jakością obrazu Full HD 1080p, posiadają wbudowane doświelenie IR. Można je stosować z platformami NUUO MainConsole oraz Kentima Entheris. 

obiektywy-megapikselowe

Nowoczesne obiektywy przeznaczone do pracy z kamerami o wyskokiej rozdzielczości oraz z kamerami megapikselowymi. 

platforma-ip-video-nuuo-mainconsole

NUUO to kompleksowe rozwiązaniem do rejestracji kamer. Daje możliwość połączenia monitoringu z innymi systemami zabezpieczeń.

rejestratory-ip

Rejestratory cyfrowe są to urządzenia, dzięki którym można zarządzać systemem monitoringu. Umożliwiają rejestrację, podgląd zapisu lub obrazu na żywo oraz obserwację poprzez aplikację zdalną.

platforma-ip-video-inaxsys-ivtvision

IVTVision jest jedną z najbardziej elastycznych cyfrowych platform cctv, umożliwiających integrację z innymi systemami bezpieczeństwa.

zintegrowany-system-ip-video-indigovision

Indigo Vision to kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa dla lotnisk, portów, kolei, miast, banków, policji, zakładów karnych, jednostek rządowych, szkolnictwa oraz handlu.

akcesoria-dodatkowe-dla-systemow-ip

Sterowniki, zasilcze, konwertery, ochronniki