IndigoVision

Katalog IndigoVision

Kompletne rozwiązanie

IndigoVision to szkocka firma dostarczająca kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa video IP dla lotnisk, portów, kolei, miast, banków, kopalni, kasyn, policji, więzień, zakładów karnych, jednostek rządowych, szkolnictwa oraz handlu. Systemy te służą poprawie wydajności pracy i bezpieczeństwa publicznego, a jednocześnie umożliwiają skrócenie czasu reakcji służb ochrony. Rozwiązania firmy IndigoVision stanowią doskonały wybór do wszelkich zastosowań wymagających niezawodności, stabilnej pracy i funkcjonalności. Z tego właśnie powodu system ten jest szeroko stosowany do ochrony wielu obiektów o znaczeniu strategicznym.

Zaawansowana technologia

Kompletna oferta IndigoVision w zakresie video IP jest gwarancją stabilnej pracy systemu. Zastosowanie zaawansowanej i innowacyjnej technologii sprawia, że żadna klatka obrazu nie zostanie pominięta, a sam system osiągnie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Elastyczna Architektura DNA (Distributed Network Architecture)

System IndigoVision posiada unikalną architekturę transmisji danych DNA (Distributed Network Architecture), która nie wymaga stosowania centralnego serwera zarządzającego systemem. Pozwala to na ograniczenie do minimum pasma transmisji oraz opóźnień przesyłu danych. Co więcej ewentualna awaria jednego z elementów nie powoduje zatrzymania pracy całego systemu. Rozwiązanie jest więc nie tylko wydajne, ale i niezawodne.

Prosta obsługa i otwarta architektura

Pełna oferta w zakresie video IP i otwarta architektura IndigoVision umożliwiają zastosowanie w ramach systemu kamer wielu producentów i zarządzanie nimi w równie łatwy sposób, tak jak kamerami IndigoVision. Oprogramowanie i przejrzysty dla użytkownika przepływ danych pomiędzy rozwiązaniem IndigoVision, a sprzętem innych producentów, pozwala na integrację z systemami zewnętrznymi (kontroli dostępu, przechowywania danych i innymi), zapewniając użytkownikom (końcowym) nie tylko ogromny wybór urządzeń, ale też swobodę działania.

Otwarty Standard

Proponowane przez IndigoVision urządzenia i oprogramowanie spełniają wymogi standardu ONVIF, a sama firma jest aktywnym członkiem organizacji ONVIF.

Kamery specjalistyczne

Interceptor HD PTZ to wzmocniona kamera obrotowa o unikalnej konstrukcji (IP68, IK10), która posiada oprócz podświetlacza podczerwieni również podświetlenie wykorzystujące światło białe. Cechą unikatową tej kamery jest rozszerzony zakres ruchów (zarówno w dół jak i w górę), co przy jej montażu dolnym redukuje do zera martwą strefę obserwacji. Dzięki zainstalowanej wycieraczce, obraz z kamery, nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych, jest czytelny. Interceptor HD PTZ występuje również w wersji z radarem, co sprawia, że jest idealnym narzędziem do śledzenia intruza w całkowitej ciemności lub w złych warunkach atmosferycznych.

Frontline2

Kamera interwencyjna noszona na mundurze. Unikalne rozwiązanie pozwalające uzyskać nagranie w nieosiągalnej do tej pory perspektywie. Kamera jest integralną częścią systemu Control Center IndigoVision, dzięki czemu operator centrum monitoringu posiada możliwość synchronicznego odtwarzania nagrań z kamery Frontline oraz z dowolnych kamer w systemie, przez co wszelkie sporne sytuacje dotyczące zarejestrowanych zdarzeń są błyskawicznie rozwiązywane. Czas pracy urządzenia to nawet 14 godzin. Ładowanie i przesyłanie danych odbywa się automatycznie po odłożeniu urządzenia do stacji dokującej, która może być zainstalowana lokalnie (USB) lub zdalnie poza centrum monitoringu poprzez sieć komputerową.

ico-instalator.png

Jesteś instalatorem?

Zarejestruj się i uzyskaj
dostęp do naszej strefy
zamkniętej!

  • dostęp do specjalistycznych artykułów i wideo
  • instrukcje i inne materiały dotyczące produktów
  • formularz do składania zapytań ofertowych
  • newsletter z informacjami o promocjach i nowościach
Zarejestruj się Zobacz szczegóły