12 sierpnia, godz. 10.00 - WEBINARIUM Systemy Sygnalizacji Pożaru

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym webinarze poświęconym Systemom Sygnalizacji Pożaru.Już 12 sierpnia o godzinie 10.00!

System Sygnalizacji Pożaru (SSP) jest jednym z najistotniejszych systemów zabezpieczających obiekt. Dzięki niemu możliwe jest skuteczne wykrycie pożaru, zwalczenie zagrożenia, ochrona mienia, a przede wszystkim ocalenie ludzkiego życia. Taki system, będący połączeniem ofert dwóch, światowej rangi firm HOCHIKI & NSC oferuje Miwi Urmet. Zaawansowane centrale sygnalizacji pożaru i sterowania gaszeniem Solution F1 oraz Solution F2, niemieckiego producenta NSC oraz szeroki wachlarz urządzeń stosowanych w systemach sygnalizacji pożaru, oświetlenia awaryjnego, a także profesjonalnej detekcji zalania, a produkowanych przez założoną w Japonii, a obecnie już międzynarodową spółkę giełdową HOCHIKI gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo i niezawodność, ale również zgodność z lokalnymi wymaganiami i regulacjami. Skutkuje to wykorzystaniem tychże urządzeń w wielu prestiżowych obiektach w ponad 80 krajach na całym świecie.

O systemie, jego innowacyjności i zaletach opowie Marek Kośmider – Kierownik Działu Systemów Zintegrowanych w Miwi Urmet Sp. z o.o.

Uczestnicząc w spotkaniu będziecie Państwo mieli możliwość:

  • Poszerzyć wiedzę bez odchodzenia od biurka / bez wychodzenia z domu,
  • Wirtualnie, spotkać się ze specjalistą, który odpowie na nurtujące Państwa pytania dotyczące zagadnień poruszanych podczas prelekcji,
  • Zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu SSP.

Więcej informacji: https://konferencje.miwiurmet.pl/

Do zobaczenia 12 sierpnia o godzinie 10.00

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu

IndigoVision by Motorola Solutions - bezpłatny webinar

IndigoVision by Motorola Solutions - bezpłatny webinar

Jeszcze dwa tygodnie - kolejny webinar IndigoVision...

Dni wolne od pracy :-)

Dni wolne od pracy :-)

Piątek 4 czerwca br. dniem wolnym w Miwi Urmet....