Wavestore VMS - inteligentne oprogramowanie do zarządzania wideo

Wavestore to nowoczesne i wszechstronne oprogramowanie do zarządzania wideo (VMS), które zdobyło uznanie i popularność w branży zabezpieczeń dzięki zaawansowanym funkcjom i możliwościom bezproblemowej integracji. W miarę jak firmy i organizacje coraz częściej wykorzystują monitoring wideo w celu zwiększenia bezpieczeństwa i monitorowania działań, zapotrzebowanie na wydajne, skalowalne i inteligentne rozwiązania VMS stało się priorytetem. Wavestore spełnia te oczekiwania dostarczając kompleksową platformę, która realizuje potrzeby różnych aplikacji i branż.

Wavestore VMS zostało zaprojektowane w celu obsługi różnych zadań związanych z monitorowaniem, zarówno małych instalacji, jak i rozległych wdrożeń dla przedsiębiorstw.  Umożliwia zarządzanie, nagrywanie i analizowanie strumieni wideo zarówno z własnych kamer jak i kamer czy enkoderów  innych producentów. To czyni je elastycznym wyborem dla użytkowników posiadających już istniejącą infrastrukturę monitoringu.

Kluczowe funkcje i możliwości

 • Inteligentna analiza wideo: Wavestore posiada zaawansowane możliwości analizy wideo takie jak rozpoznawanie twarzy, śledzenie obiektów, liczenie osób, identyfikacja obiektów, filtrowanie po kolorach i wiele innych.
 • Zarządzanie zdarzeniami i alarmami: oprogramowanie umożliwia konfigurację niestandardowych reguł i alarmów opartych na konkretnych zdarzeniach oraz łączenie zdarzeń operatorami logicznymi.
 • Możliwości integracji z różnymi systemami innych producentów, w tym kontroli dostępu, alarmów przeciwpożarowych i oprogramowania do analizy danych.
 • Zarządzanie dyskami bezpośrednio w oprogramowaniu w Wavestore. zaawansowane funkcje zarządzania pamięcią masową, takie jak konfiguracje RAID, cykl nagrań, hot-swap oraz archiwizacja na zewnętrzne nośniki.
 • Skalowalność: Wavestore VMS jest wysoce skalowalne, radząc sobie zarówno z małymi instalacjami, jak i rozległymi sieciami monitoringu.
 • Redundancja i zabezpieczenie przed awariami: w celu zapewnienia ciągłości i nieprzerwanego monitoringu wideo, Wavestore oferuje wbudowane opcje redundancji i awaryjnego przełączania, co daje użytkownikom poczucie bezpieczeństwa nawet w krytycznych sytuacjach.
 • Serwery pracujące na autorskiej dystrybucji systemu Linux, dzięki czemu mogą być tańsze i bardziej niezawodne od ich windowsowych odpowiedników. Wyróżnia je też możliwość szybkiej aktualizacji oprogramowania z poziomu klienta.

i

Kluczowe technologie Wavestore

 •  EcoStore™ - Pozwala zaoszczędzić ponad 80% energii zużywanej przez serwery. Oszczędza też zużycie dysków.
 • HyperRAID™ - Spełnia specyfikację nadmiarowości N+1 (RAID 5), N+2 (RAID 6) i więcej (do N+5) Może być używany w połączeniu z dyskami typu hot-swap.
 • LASS - Najbardziej solidny i niezawodny dostępny obecnie system plików, zaprojektowany specjalnie dla wideo, metadanych i audio, zapewnia ultraszybkie wyszukiwanie.
 • PetaBlok® - Dzięki pojemności do 2,04 PB na serwer i obsłudze do 255 serwerów, łączna przestrzeń dyskowa dla grupy serwerów to 520,2 Petabajtów!
 • Lip Synchronised Audio – Idealna synchronizacja czasowa wideo z dźwiękiem.

·       

Wavestore VMS to pochodzące z Wielkiej Brytanii niezawodne i bogate w funkcje rozwiązanie do zarządzania wideo, które zaspokaja potrzeby różnych branż i aplikacji. Dzięki inteligentnej analizie, bezproblemowej integracji i przyjaznemu interfejsowi, Wavestore wyznacza nowe standardy w dziedzinie monitoringu wideo, dostarczając użytkownikom narzędzia potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa, ochrony i efektywności.  Wavestore priorytetowo traktuje zabezpieczanie danych za pomocą bezpiecznych mechanizmów uwierzytelniania, kontroli dostępu opartej na rolach i protokołach szyfrowania. VMS stosuje standardowe praktyki branżowe, zapewniając integralność danych i zapobiegając nieautoryzowanemu do nich dostępowi.

Trwają prace nad stworzeniem oprogramowania integrującego Wavestore z kontrolą dostępu Protege GX będącą w ofercie Miwi Urmet.

Więcej szczegółów w dziale CCTV: 

Adam Sobczyk tel. 42 616 21 33, adam.sobczyk@miwiurmet.pl

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu

Urządzenia 2 Voice z 5-letnią gwarancją!

Urządzenia 2 Voice z 5-letnią gwarancją!

Dłuższa gwarancja na urządzenia systemu 2 Voice....

Xless - komunikacja bezprzewodowa

Xless - komunikacja bezprzewodowa

Xless - odbieraj połączenia z interkomu na telefonie komórkowym...

Kamery Milesight zgodne z NDAA

Kamery Milesight zgodne z NDAA

Niezawodne rozwiązania dla infrastruktury krytycznej...