Rozwiązania Pelco w ofercie Miwi Urmet

KAMERY PELCO NA KAŻDE WARUNKI

Niektóre gałęzie przemysłu, jak choćby energetyka funkcjonują często w niebezpiecznych, nieprzewidywalnych warunkach. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa obszary takie powinny być maksymalnie zabezpieczone a zabezpieczenie to powinno działać niezależnie od uwarunkowań zewnętrznych, jak min. pogoda. 

Kamery Pelco serii ExSite® Enhanced  są ognioodporne, pyłoszczelne, przeciwwybuchowe i odporne na korozję. Zostały zaprojektowane tak, aby pracować w trudnym i niebezpiecznym środowisku zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i doskonałą wydajność. W przypadku obszarów narażonych na dużą wilgotność a nawet zalanie, obszarów potencjalnie korozyjnych czy też obszarów zagrożonych wybuchem, urządzenia zabezpieczające powinny spełniać określone normy. I takie właśnie normy spełniają kamery Pelco. Wykonane ze stali nierdzewnej AISI 316 L zapewniają maksymalną odporność w środowiskach korozyjnych, takich jak obszary przemysłowe i morskie. Ponadto posiadają stopień ochrony do IP69  (amerykańskie normy: NEMA Type 4 X i Type 6P) zapewniając ochronę przed wodą, wiatrem  i kurzem  a także spełniają normy przeciwwybuchowe i środowiskowe (UL, CSA, ATEX, IECEx, EACEx, KCs, UKEx, INMETRO).

Czytaj więcej 

PELCO, będące od 2020 roku częścią amerykańskiego koncernu Motorola Solutions, jest światowym liderem w projektowaniu, rozwoju i produkcji rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa wideo, w tym kamer do monitoringu, systemów zarządzania i nagrywania wideo, oprogramowania zabezpieczającego i powiązanych z nim usług.

Od stycznia 2023 roku rozwiązania Pelco znajdują się również w ofercie Miwi Urmet. 

Zachęcamy do zapoznania się z rozwiązaniami Pelco i kontaktu z naszym Działem CCTV: 42 616 10 92, cctv@miwiurmet.pl 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu

Miwi Urmet i Treesat - rozpoczęcie współpracy

Miwi Urmet i Treesat - rozpoczęcie współpracy

System Clik2open firmy Treesat już w ofercie Miwi Urmet!...

Najlepsze życzenia Świąteczne!

Najlepsze życzenia Świąteczne!

Wesołych, pogodnych Świąt Wielkanocnych!...

Rozwiązania Pelco w ofercie Miwi Urmet

Rozwiązania Pelco w ofercie Miwi Urmet

Kamery PELCO na każde warunki...