Nowość od IndigoVision

Nowatorskie kamery systemu IndigoVision mogą objąć swoim zasięgiem dużo większy, niż tradycyjne kamery, obszar obserwowanej sceny. Jedna kamera może zarejestrować obraz, który wcześniej rejestrowały cztery niezależne kamery, to jest to bez wątpienia rozwiązanie bardziej ekonomiczne i funkcjonalne. A przecież na takich właśnie oszczędnościach inwestorom zależy.

Przykładem takiego rozwiązania jest wieloprzetwornikowa kamera IndigoVision idealna choćby do obserwacji skrzyżowań ulic, a posiadająca:

  • Cztery indywidualnie, regulowane przetworniki obrazu (moduły wizyjne z własnymi obiektywami) patrzące w czterech różnych kierunkach jednocześnie, generując obraz wysokiej rozdzielczości 20 Mpx.
  • Kompresję H.265 i H.264 z technologią SmartCodec, co zapewnia maksymalizację przepustowości i zmniejszenie zapotrzebowania na przestrzeń dyskową bez pogorszenia jakości obrazu.
  • True Wide Dynamic Range pozwalające wychwycić szczegóły w scenach w różnych warunkach oświetleniowych, dostosowując się zarówno do jasnych, jak i ciemnych obszarów. Ponadto adaptacyjne oświetlenie promiennika podczerwieni umożliwia kamerom regulację szerokości wiązki podczerwieni. Zapobiega to prześwietleniu obiektów znajdujących się bliżej promiennika i źródeł światła.
  • 5 letnią gwarancję producenta.

Dzięki widokowi panoramicznemu 360° wieloprzetwornikowa kamera IndigoVision umożliwia obserwację dużych obszarów za pomocą jednego urządzenia. Poszczególne przetworniki obrazu (moduły wizyjne) można ustawić tak, aby monitorować praktycznie każdy obszar, co ułatwia późniejsze odszukiwanie odpowiednich nagrań ze zgłoszonych incydentów, a w efekcie zwiększa wydajność pracy operatora. Zastosowanie w systemie IndigoVision technologii rozproszonej architektury sieci DNA zapewnia bezawaryjność podglądu na żywo dla operatorów. Strumień wideo z kamery do stacji operatora nie jest zależny od centralnego serwera, a opóźnienia są minimalne. 

I co bardzo ważne! Wszystkie, wprowadzone do oferty w 2021 roku, kamery Indigo Vision posiadają zgodność z NDAA (National Defense Authorization Act) dzięki czemu mogą być stosowane w obiektach infrastruktury krytycznej takich jak: obiekty militarne, szpitale, lotniska, obiekty rządowe, systemy monitoringu miejskiego i inne. 

Tej kamerze, innym nowościom, jakie IndigoVision wprowadziło do swojej oferty w bieżącym roku, a także architekturze DNA, Cyber Vigilant oraz innym mechanizmom wyróżniającym system IndigoVision i gwarantującym jego niezawodną pracę poświęcony będzie nasz najbliższy BEZPŁATNY WEBINAR.

TERMIN: 1 lipca br. godz. 11.00

ZAPISY: www.konferencje.miwiurmet.pl

ZAPRASZAMY!

Więcej informacji zarówno o wieloprzetwornikowej kamerze IndigoVision jak i o innych produktach IndigoVision w dziale CCTV:

tel: 42 616 b10 92

@: cctv@miwiurmet.pl

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu

Nowy zestaw do bram przesuwnych CONDOR 220

Nowy zestaw do bram przesuwnych CONDOR 220

Condor 220 24V to najnowszy siłownik COMUNELLO przeznaczony do bram skrzydłowych. ...

Nowy zestaw wideodomofonowy 1730/501

Nowy zestaw wideodomofonowy 1730/501

Zestaw 1730/501 przeznaczony jest do domów jedno- i wielorodzinnych...

Letnia PROMOCJA w AUTOMATYCE BRAMOWEJ

Letnia PROMOCJA w AUTOMATYCE BRAMOWEJ

TAAAAKA okazja tylko u nas i tylko do końca sierpnia!...