Automatyka bramowa Comunello

Sprawnie, cicho, bezawaryjnie – tak otworzysz bramę z naszymi automatami.

Wiosna i lato to dobry czas na zajęcie się około domowymi remontami i usprawnieniami. Teraz, gdy dni są długie, a pogoda dopisuje warto poświęcić czas na inwestycje, z których efektów będziemy się cieszyć w dalszej części roku i w kolejnych latach. Wymiana bramy czy wrót garażowych na sterowane elektrycznie albo doposażenie już istniejących w odpowiedni napęd to jedno z takich udogodnień. Bo dziś brama czy garaż otwierane pilotem to już niemal standard. Wygoda i komfort są bardzo ważne a dla wielu stawiane nawet na pierwszym miejscu. Ale jeśli coś zmieniać, w coś inwestować, to tylko w pewne i niezawodne rozwiązania. A takimi może pochwalić się Miwi Urmet dystrybutor m.in. włoskiej marki premium – Comunello, specjalizującej się w produkcji automatyki bram.

Comunello w swojej ofercie posiada zestawy automatyki do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych, przeznaczone do pracy przydomowej, półprzemysłowej i przemysłowej. Wachlarz oferowanych przez Comunello systemów automatyki bramowej jest tak szeroki, że każdy znajdzie rozwiązanie spełniające jego wymagania.

Napędy do bram skrzydłowych z serii Abacus przeznaczone do bram rezydencyjnych o długości skrzydła od 2,2 do 5 m gwarantują nie tylko bezpieczeństwo ale i niezawodność. Zaprojektowane są tak, by działały nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych (praca w temperaturze od -20°C do +50°C), a ich instalacja i konserwacja nie sprawiały żadnego kłopotu. Nowoczesne wzornictwo będzie z pewnością docenione przez najbardziej wymagających klientów.

Napędy do bram skrzydłowych RAM, to nowoczesne, symetryczne siłowniki teleskopowe, do bram o maksymalnej długości skrzydła 5m. Na uwagę zasługuje wytrzymała obudowa z odlewu aluminiowego malowana proszkowo w kolorze antracytowym. Ten uniwersalny i ponadczasowy napęd pasuje zarówno do nowoczesnych jak i tych bardziej klasycznych projektów. Napędy RAM to bezpieczeństwo i solidność najczęściej doceniana przez klientów.

Dla bram z murowanymi słupkami, Comunello wprowadziło serię napędów Condor. To seria siłowników do bram skrzydłowych z ramieniem przegubowym z odlewanego ciśnieniowo stopu aluminium. Zaawansowana konstrukcja i minimalistyczny wygląd siłowników będzie idealny dla bramy nowoczesnej ale nie zaburzy też wyglądu tej bardziej klasycznej. Zawansowane sterowniki HP, są ukryte w obudowie siłownika co znacząco upraszcza jego instalację.

Automatyka do bram przesuwnych FORT, to doskonałe rozwiązanie zarówno dla bram rezydencyjnych jak i przemysłowych. Comunello proponuje szeroki wybór siłowników dla rozwiązań o masie od 400 do 3500 kg. To najwyższej jakości mechanika i doskonałe wzornictwo dla klientów ceniących niezawodność i uniwersalny a jednocześnie wyjątkowy design.

Wszystkie opisane wyżej siłowniki sprzedawane są w zestawach pozwalających na kompletne wyposażenie bramy oraz jej użytkowników. Nasi specjaliści doradzą, który zestaw będzie najbardziej odpowiedni dla planowanej inwestycji. Zapewniają również pełne wsparcie w przypadku pytań technicznych, gwarancji czy serwisu posprzedażowego.

 

Więcej szczegółów:

Piotr Lodowski, tel. 42 616 10 80, piotr.lodowski@miwiurmet.pl

Paweł Iwański, tel. 609 583 086, pawel.iwanski@miwiurmet.pl

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu

Security Expo 4-6 października.  Zapraszamy

Security Expo 4-6 października. Zapraszamy

Międzynarodowe Targi Systemów Zabezpieczeń i Ochrony SECURITY EXPO 2023 startują 4 października!...

Wavestore VMS - inteligentne oprogramowanie do zarządzania wideo

Wavestore VMS - inteligentne oprogramowanie do zarządzania wideo

Wavestore to nowoczesne i wszechstronne oprogramowanie...

Do zobaczenia w Wiśle!

Do zobaczenia w Wiśle!

Zapraszamy 26-27.09 do Wisły na 21SPIN...