Miwi Urmet wystąpi w roli srebrnego partnera podczas wiosennej edycji SPIN (Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych), która ma się odbyć w terminie 30 czerwca - 1 lipca br. w Sile k/Olsztyna.

SPIN to wydarzenie cyklicznie organizowane przez firmę Lockus Sp. z o.o. mające na celu tworzenie warunków swobodnej wymiany wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Miwi Urmet już wielokrotnie uczestniczyło w konferencjach SPIN, zarówno w edycjach wiosennych, organizowanych na północy kraju jak i tych jesiennych, organizowanych na jego południu.

Wszystkich obecnych na spotkaniu, już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym pokażemy szeroką ofertę naszych produktów, zaprezentujemy ich możliwości i funkcjonalności, przedstawimy nowości. Zapraszamy również na naszą prelekcję pierwszego dnia konferencji w Sali głównej Omega: Hochiki + NSC systemy sygnalizacji pożaru w ofercie Miwi Urmet.

Jesteśmy przekonani, że udział w tegorocznej, wiosennej edycji SPIN będzie równie udany i owocny jak w poprzednich konferencjach.

Szczegóły dotyczące konferencji: https://spin.lockus.pl/