W dniach 9-10 października w Holetu Remes Sport & Spa w Opalenicy koło Poznania miała miejsce konferencja z cyklu Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa. Była to już XIII edycja „Innowacyjnych…”,  które  odbywają się trzy razy w roku, w różnych częściach Polski. Trzynasta, co oznacza,  że już od ponad 4 lat trzy zaprzyjaźnione firmy: Miwi Urmet Sp. z o.o., Zakłady Kablowe Bitner oraz Kontakt-Simon S.A. – twórcy spotkania, oraz ich partnerzy: Theusled, Finder, GMP Defence, Ewimar, Eaton, ETI oraz Hybryd goszczą zaproszonych przez siebie reprezentantów firm z szeroko pojętej branży elektroinstalacyjnej. Tym razem w konferencji wzięło udział niemal 100 osób. 

IRDB to szeroka tematyka spotkania: od systemów teleinformatycznych przez osprzęt elektroinstalacyjny po systemy zabezpieczeń, wymiana wiedzy i doświadczeń w gronie specjalistów i ekspertów. To również, okazja do poszerzenia i zacieśnienia bezpośrednich kontaktów branżowych i biznesowych.Patronat medialny nad tą edycją konferencji, podobnie jak poprzednio, sprawowało wydawnictwo Mediafachowe, wydawca czasopisma Ochrona Mienia i Informacji oraz czasopismo elektro.info reprezentowane przez redaktora naczelnego mgr inż. Juliana Wiatra, który drugiego dnia spotkania wygłosił wykład dotyczący ewakuacji ludzi z płonącego budynku.  

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom spotkania za wspólnie spędzony czas, za wszystkie ciekawe rozmowy i dyskusje. Kolejna, XIV edycja konferencji Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa już wiosną!

www.irdb.pl

 

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
Previous Next Play Pause