Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) chcemy przekazać następujące informacje:

 

  1. Przede wszystkim zależy nam na zachowaniu Państwa  prywatności oraz bezpieczeństwie danych osobowych, a także na zapewnieniu możliwości realizowania wszystkich przysługujących praw wynikających z RODO.
  2. Administratorem Państwa danych jest Miwi Urmet Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Pojezierskiej 90A, wpisaną do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000131666, NIP 726-000-02-88, REGON 470561160.
  3. Dane przetwarzane są przez nas w celu świadczenia naszych usług oraz w przypadku wyrażenia stosownych zgód, w celach marketingowych.
  4. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowych.
  5. Dane przetwarzane są w celu wykonywania łączących nas z Państwem umów lub w celach marketingowych dotyczących naszych produktów i usług.
  6. Dane będą przetwarzane do czasu odwołania wyrażonej przez Państwa zgody lub na czas wykonania łączącej nas umowy. Pragniemy poinformować, że macie Państwo prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, sprzeciwu lub ograniczenia przetwarzania.
  7. W celu realizacji swoich praw możecie się Państwo skontaktować z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z pozdrowieniami,
Miwi Urmet Sp. z o.o.