Od teraz możesz zapomnieć o rutynowych, powtarzanych każdego dnia nudnych czynnościach.
Wulian Smart Home Cię wyręczy.

Kilka lat temu określenie „inteligentny dom” było synonimem luksusu. Obecnie coraz bardziej popularne staje się stosowanie udogodnień oferowanych pod hasłem „inteligentny dom”, które nie dość, że poprawiają wygodę i komfort życia, zapewniają poczucie bezpieczeństwa to jednocześnie powodują, że żyjemy bardziej ekologicznie i oszczędnie.

Takim nowym rozwiązaniem jest Wulian Smart Home - inteligentne centrum zarządzania domem, mieszkaniem czy biurem, oferowane przez naszą firmę. System dostosowuje się do indywidualnych oczekiwań użytkownika, pozwalając mu tworzyć scenariusze zdarzeń , które sam zaprogramuje wg własnych potrzeb. Co więcej, umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu w sposób zdalny, przy wykorzystaniu zainstalowanej na telefonie czy tablecie aplikacji Wulian Smart Home. Włączanie i wyłączanie światła zgodnie z ustalonymi scenariuszami (np. gdy na dworze robi się ciemno, lub podczas wchodzenia do pomieszczenia); sterowanie roletami, markizami, zasłonami; sterowanie ogrzewaniem, klimatyzacją, wentylacją – uzależnione od indywidualnych potrzeb, obecności domowników czy aktualnej temperatury na zewnątrz lub wewnątrz; sterowanie nawadnianiem ogrodu -  podlewanie ogrodu uzależnione od wilgotności gleby czy też w sztywno wyznaczonych godzinach; sterowanie sprzętem RTV przez podczerwień; monitorowanie i kontrola urządzeń; dwukierunkowa łączność ze wszystkimi użytkownikami systemu.

Wulian Smart Home dba nie tylko o komfort domowników, ale również o ich bezpieczeństwo. Pełnić może rolę systemu alarmowego: czujniki wielofunkcyjne czy czujniki ruchu PIR uruchamiają alarmu po wykryciu włamania oraz natychmiast przesyłają informacje o zdarzeniu na urządzenie mobilne, inteligentny czujnik C02, zanieczyszczeń PM2.5, dymu, gazów palnych, czujnik zalania i inne – wszystkie one w przypadku zagrożenia wysyłają informacje do powiązanych urządzeń i na urządzenia mobilne; inteligentny zamek do drzwi z kamerą i dzwonkiem otwierany za pomocą odcisku palca, karty, hasła lub zdalnie z aplikacji, inteligentny wizjer z wbudowaną kamerą przekazujący obraz w czasie rzeczywistym na urządzenie mobilne – to jedynie kilka spośród wielu urządzeń wchodzących w skład tego systemu.


Możliwości jakie stwarza Wulian Smart Home są nieograniczone!!

Więcej informacji