bariery kd

 

Nowe bariery dla ochrony perymetrycznej w ofercie MIWI URMET Sp. z o.o.

 

MIWI URMET od wielu lat jest uznanym dostawcą barier podczerwieni oraz barier mikrofalowych do ochrony perymetrycznej obiektów. W ostatnim czasie nasza oferta w tym zakresie została poszerzona o nowe produkty firmy MITECH®.

MITECH® jest włoskim producentem barier i czujników do ochrony perymetrycznej. Projektowane i produkowane we Włoszech urządzenia charakteryzują się innowacyjnością, niezawodnością oraz wysoką jakością wykonania. Pełna gama produktów pokrywa zapotrzebowanie budownictwa cywilnego, przemysłu a także obiektów wrażliwych, takich jak więzienia, obiekty militarne, czy też odcinki granic.


MAGNUS Bariery dualne IR+MW
Urządzenia realizują najwyższy stopień zabezpieczenia perymetrycznego za pomocą technologii wiązek podczerwieni oraz mikrofali działających wspólnie. Kolumny dostępne są w wysokościach 1.5m, 2.0m, 2.5m oraz 3.0m. Część IR może tworzyć sieć max. 18 skrzyżowanych wiązek podczerwieni. Wiązki podczerwieni są cyfrowo kodowane, a synchronizacja następuje za pomocą sygnału optycznego. Wiązka mikrofalowa jest generowana przez nowoczesną antenę planarną – szerokość wiązki wynosi max 1.0m, a jej wysokość 2.5m. Dzięki temu bariera nadaje się do zastosowań tam, gdzie do tej pory nie mogły być stosowane bariery mikrofalowe ze względu na zbyt dużą szerokość wiązki mikrofali w urządzeniach z anteną paraboliczną. Urządzenie oferuje 200 kanałów pracy wiązki mikrofalowej. Kolumny mogą być połączone magistralą RS485, dzięki czemu możliwe jest programowanie i monitorowanie torów mikrofalowych. Kolumny wykonane są z wytrzymałego profilu aluminiowego osłoniętego poliwęglanową tubą. Urządzenia wewnętrzne w kolumnie są fabrycznie zmontowane – bariera wymaga tylko podłączenia zasilania, sygnałów alarmowych oraz przytwierdzenia do podłoża. Kolumny bariery MAGNUS występują w wersji jednokierunkowej oraz dwukierunkowej. W obu wersjach istnieje możliwość regulacji wiązek zarówno w pionie jak i w poziomie.
Kolumny dostępne są w dwóch wersjach: TOWER (kolumna zwieńczona pokrywą) oraz GARDEN (kolumna z możliwością montażu lampy ogrodowej). Dla kolumn TOWER dostępne są akcesoria w postaci pokrywy z czujnikiem nacisku oraz pokrywy z uchwytem na kamerę.


GARDEN i TOWER bariery podczerwieni
Dla obiektów gdzie nie jest wymagane zabezpieczenie za pomocą wiązki mikrofalowej, dostępne są kolumny GARDEN i TOWER wyposażone tylko w tory podczerwieni. W tej konfiguracji bariery mogą tworzyć siatkę nawet 50 skrzyżowanych wiązek.
GARDEN i TOWER MICRO są to kolumny zawierające tylko tor mikrofalowy. W tym wypadku zasięg bariery może być zwiększony nawet do 200m. Pozostałe właściwości mikrofali są takie same jak w przypadku barier MAGNUS. Tam gdzie nie jest wymagana samonośna konstrukcja kolumny można stosować bariery W tubach o wysokości 30cm (bez zasilacza) oraz 50cm (z zasilaczem buforowym).


FOSTER bariery podczerwieni
Bariery FOSTER występują w kolumnach o wysokościach od 1.0m do 3.5m. Mogą tworzyć sieć 50 skrzyżowanych wiązek. Kompaktowy rozmiar kolumny pozwala na łatwiejszy montaż na ścianie lub słupku.
Bariery MAGNUS, TOWER i GARDEN IR, MICRO oraz FOSTER są fabrycznie wyposażone w grzałki i termostaty, dzięki czemu ich zakres temperatury pracy jest bardzo szeroki od -35°C do +70°C.
Tory podczerwienie mogą być programowane do pracy AND (wymagane naruszenie co najmniej 2 wiązek) lub OR (wymagane naruszenie co najmniej 1 wiązki). Tryb AND może być załączany zdalnie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z działem SSWiN.