Po raz kolejny zespół Miwi Urmet zawitał w Poznaniu. Tym razem uczestniczyliśmy, w roli wystawcy, w Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń Securex, które zakończyły się 28.04. br.

Securex to największe targi zabezpieczeń, jakie odbywają się w naszym kraju, dlatego też nie mogło nas na nich zabraknąć. Tegoroczna edycja, zgodnie z relacją organizatorów, była rekordowa zarówno pod względem liczby wystawców jak i odwiedzających targi.
Zespół Miwi Urmet zaprezentował w Poznaniu szeroką ofertę elektronicznych systemów zabezpieczeń: telewizję przemysłową, kontrolę dostępu, system sygnalizacji pożaru oraz systemy video/domofonowe. Na naszym stoisku licznie przybyli goście mogli uzyskać szczegółowe informacje dotyczące ww. systemów a dodatkowo na każdego czekał słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym Securex, a przede wszystkim tym z Państwa, którzy zawitali na nasze stoisko. Mamy nadzieję, że dla Państwa, podobnie jak dla nas, te cztery dni targowe stworzyły możliwość do przeprowadzenia wielu ciekawych rozmów, zdobycia wiedzy oraz pozyskania nowych kontaktów biznesowych, a wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze.
Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi materiałami marketingowymi, z ofertą oraz do kontaktu z nami.

 

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
10
10
11
11
12
12
13
13
Previous Next Play Pause