Zgodnie z planami Konferencja Innowacyjne Rozwiązania dla Budownictwa nabrała cyklicznego charakteru. W dniach 23-24 września br. w Hotelu Magellan nad Zalewem Sulejowskim odbyło się drugie spotkanie z tego cyklu.


Podobnie jak w czerwcu, konferencja współorganizowana była przez Miwi Urmet, Elmat i Kontakt –Simon i podobnie, jak poprzednim razem, zaproszeni goście wysłuchali prelekcji każdej z firm, z zakresu systemów zabezpieczeń, teleinformatyki i osprzętu elektroinstalacyjnego. To dwudniowe spotkanie stworzyło możliwość do przeprowadzenia wielu ciekawych rozmów, zdobycia wiedzy oraz pozyskania nowych kontaktów biznesowych, a wszystko to odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze.

 

Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za tak liczne przybycie, za wspólnie spędzony czas. Bardzo pozytywne Państwa opinie, te wysłuchane na konferencji, jak i te, które spływają do nas mailowo motywują nas do jeszcze cięższej pracy i zadbania, by kolejna konferencja była równie interesująca i atrakcyjna. Podziękowania również dla współorganizatorów konferencji, firm Elmat i Kontakt-Simon.


ELMAT
Grupa Elmat jest jednym z najnowocześniejszych polskich producentów dla szeroko pojętej telekomunikacji XXI wieku. Obecnie zaliczana jest do grona liderów w Europie, wśród firm zajmujących się produkcją rozwiązań światłowodowych oraz kompleksowych systemów do budowy sieci światłowodowych FTTX. W skład firmy wchodzą trzy zakłady produkcyjne.

 

KONTAKT SIMON

Kontakt-Simon jest od wielu lat najszybciej rozwijającym się przedsiębiorstwem branży elektrotechnicznej, działającym na rynku od 1921 roku. Firma działa głównie w branży produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów rozprowadzania energii elektrycznej, uzupełniając je o rozwiązania LED dedykowane do systemów oświetleniowych.

 

wszystko już gotowe
wszystko już gotowe
w oczekiwaniu na pierwszych gości
w oczekiwaniu na pierwszych gości
podczas prezentacji pełne skupienie
podczas prezentacji pełne skupienie
poprezentacyjne rozmowy
poprezentacyjne rozmowy
pokaz możliwości systemu Indigo Vision
pokaz możliwości systemu Indigo Vision
Indigo Vision nasz partner w biznesie
Indigo Vision nasz partner w biznesie
kontakty, kontakty, kontakty...
kontakty, kontakty, kontakty...
Previous Next Play Pause