Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty promocyjnej na napędy do bram z modułami WiFi.

Więcej informacji >>>

Z przyjemnością informujemy o dostępności nowej wersji ProtegeGX 4.3.285. Aktualizacja zawiera szereg nowych funkcji i ulepszeń!

Więcej informacji >>>

ProtegeGX - na straży porządku i w trosce o pracowników, klientów i kontrahentów nawet w trudnych czasach pandemii. 

Korzystanie z raportów ewakuacyjnych i zliczania osób w strefach, w celu dostosowania organizacji do zmieniających się przepisów w związku z COVID-19 - takie funkcjonalności (choć i wiele innych) oferuje Zintegrowany System Zarządzania Bezpieczeństwem ProtegeGX.

Miwi Urmet wystąpi w roli srebrnego partnera podczas wiosennej edycji SPIN (Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych), która ma się odbyć w terminie 30 czerwca - 1 lipca br. w Sile k/Olsztyna. SPIN to wydarzenie cyklicznie organizowane przez firmę Lockus Sp. z o.o. mające na celu tworzenie warunków swobodnej wymiany wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów.

Onninen - wiodący w Polsce, hurtowy dostawca urządzeń branży elektrotechnicznej, instalacyjno–sanitarnej, grzewczej i wentylacyjnej jest organizatorem cyklicznych spotkań ze swoimi dostawcami. Już za tydzień, takie spotkania będą poświęcone nowościom oraz zmianom w ofercie Miwi Urmet