Nowości w CCTV

URMET CLOUD | SYSTEM URMET BOOST2.0 | Platformy NUUO Mainconsole 5.1

 

urmet cloud

 

 

URMET CLOUD to nowa rodzina kamer WiFi do pracy w chmurze. Już teraz możesz wykorzystać swój smartfon do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w domu lub firmie. Kamery do pracy w systemie URMET CLOUD mogą wysyłać na smartfon powiadomienia o alarmie, obraz na żywo oraz obraz nagrany. URMET stworzył własny serwer do usługi chmury, który daje pełne bezpieczeństwo danych. Do kamer jest dostępna dla Smartfonów darmowa aplikacja URMET CLOUD LITE na 4 kamery. Dostępna jest też wersja płatna tej aplikacji na większą ilość kamer.produkty

 

katalog-pdf 


  SYSTEM URMET BOOST2.0

SYSTEM URMET BOOST2.0 to nowa rodzina kamer IP oraz rejestratorów NVR. Bardzo korzystna oferta obejmuje kamery IP o rozdzielczości HD oraz FullHD a także dedykowane do nich rejestratory NVR 8/16/32 kanałowe. Ceny kamer rozpoczynają się już od 399 zł netto, cena podstawowego rejestratora 8 kanałowego z dyskiem 2TB to 1999 zł netto. Wybrane rejestratory posiadają wbudowany switch PoE. W komplecie z rejestratorami dostarczane jest oprogramowanie CMS które umożliwia również zarządzanie analogowymi rejestratorami URMET EVOLUTION 2.0 (seria 1093/004H, /008H, /016H, /019H).

 

katalog-pdf

 


  NUUO MainConsole

Nowe wersja platformy NUUO Mainconsole - 5.1 wniosła wiele ulepszeń oraz nowe bardzo istotne funkcje. Do najważniejszych usprawnień należy zaliczyć lepsze zarządzanie kamerami IP wysyłającymi kilka strumieni video jednocześnie, bardziej zaawansowaną pracę z kamerami Fish Eye, poprzez możliwość kalibracji zakrzywienia rozgiętego obrazu z kamery 360 stopni oraz poprawę jakości pracy IVS Counting (usługi liczenia obiektów). Do najważniejszych nowych funkcji należy zaliczyć możliwość pracy do 96 kamer na jednym serwerze, funkcję wskazywania różnych przestrzeni dyskowych dla różnych grup kamer oraz funkcjonalność „Edge Recording” czyli możliwość tworzenia nagrań w ramach systemu NUUO Mainconsole bezpośrednio na kartach SD w kamerach IP.

 

 


 

Kontakt:

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel: 42 616 10 92