Od nowa zdefiniowaliśmy systemy zabezpieczeń elektronicznych, kiedy to po raz pierwszy zaprezentowaliśmy ProtegeWX. Teraz mamy przyjemność poinformować o dodaniu dwóch nowych kontrolerów głównych z serii ProtegeWX, które są rozwiązaniem all-in-one i sprawiają, że elektroniczna kontrola dostępu, system alarmowy oraz automatyka budynku stają się jeszcze bardziej dostępne, a także bardziej elastyczne.

Kontroler główny - centralne urządzenie odpowiedzialne za system alarmowy, kontrolę dostępu i automatykę w systemie ProtegeWX, jest teraz dostępny w trzech różnych wersjach. Wszystkie modele posiadają moduł kontroli dostępu, różnią się jednak ilością portów czytników i liczbą drzwi, które mogą być kontrolowane bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu.

Dostępne wersje kontrolerów głównych Protege WX:

->

Kontroler główny ProtegeWX (PRT-WX-DIN), z 2 portami czytników - pozwala na podłączenie do 4 czytników Wiegand (w trybie obsługi 2 przejść dwustronnych)

 
->

Kontroler główny ProtegeWX RS-485 (RT-WX-DIN-485), z 2 portami dla czytników RS-485, z których każdy może być skonfigurowany do obsługi czytnika Wiegand lub RS-485, co pozwala na podłączenie do 4 czytników w trybie obsługi 2 przejść dwustronnych

 
->

Kontroler główny ProtegeWX (PRT-WX-DIN-1D) z obsługą 1 drzwi, z 1 portem dla czytników RS-485 - pozwalającym na podłączenie 2 czytników Wiegand lub RS-485 w trybie obsługi 1 przejścia dwustronnego

 
 

PRT-WX-DIN

PRT-WX-DIN-485

PRT-WX-DIN-1D

Czytniki Wiegand

4

4*

-

Czytniki RS-485

-

4*

2

Wejścia

8

8

2

Wyjście syreny

1

1

-

Wyjścia Otwarty Kolektor

4

4

-

Wyjścia przekaźnikowe

2

2

1

Dialer telefoniczny (monitoring PSTN)

1

1

-

*Każdy port czytnika w kontrolerze PRT-WX-DIN-485 wspiera czytniki typu Wiegand lub RS-485,
ale nie jednocześnie. W przypadku kombinacji czytników technologii Wiegand i RS-485 czytniki
muszą być podłączone do osobnych portów kontrolera.

 

 

 sdfsdfs