Systemy Domofonowe
Telewizja Przemysłowa
Kontrola Dostępu
SSWIN
Sys. Sygn. Pożaru
Interkomy
Systemy Hotelowe
Systemy Przywoławcze
Automatyka Bramowa
Automatyka Budynkowa
Dział Projektowy
Komponenty IT

 

W ubiegłym tygodniu - 27-28.05 - uczestniczyliśmy w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej Securitech 2015. Było to pierwsze takie spotkanie organizowane przez Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu oraz wydawnictwo branżowe Euro-Media. Spotkanie pełne rozmów, dyskusji oraz wymiany doświadczeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy uczestniczyli zarówno w spotkaniu, jak i w naszych prelekcjach. Odwiedzając nasze stoisko, uczestnicy spotkania mogli zapoznać się ze specjalną ofertą kierowaną właśnie do Służby Więziennej. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się nasza nowość – system Front Line Indigo Vision - system kamer/ rejestratorów osobistych dedykowany w szczególności służbom mundurowym, takim jak Policja, Służby Więzienne czy Straż Miejska. Te małe, osobiste kamery jakość HD, niewiele większe od identyfikatora, mogą gromadzić zapis do 8 godzin! Jest to narzędzie bardzo przydatne i funkcjonalne. Więcej szczegółów – wkrótce.

Raz jeszcze dziękujemy zarówno Gościom konferencji Securitech 2015 jak i jej Organizatorom. Mamy nadzieję, że spotkanie to zainaugurowało cykl corocznych spotkań, w których planujemy uczestniczyć.

 

inauguracja nowego stoiska
inauguracja nowego stoiska
platforma NUUO
platforma NUUO
praca wre
praca wre
prezentacja naszej oferty
prezentacja naszej oferty
rozmowy biznesowe
rozmowy biznesowe
za mundurem...
za mundurem...
Previous Next Play Pause

 


Zespół Miwi Urmet